Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Çiko, Çiko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Dy çika ne bot si ti s'i gjen
Nje nder nje milion veq ti shkelqen
ama sot te dua a po e vren
mos u ba ti pengu i zemres tem

REF.:
Çiko, çiko
je si miss o ma e mira
Jepma veq nje kiss, kiss
se ma ka deshira
Çiko, çiko
je si miss o ma e mira
jepma veq nje kiss
se ma ka deshira

Pare me miliona kisha dhan
E me ba per vete shpirtin tan
Ah shoqnia jem si me ja ba
tuj mendue as gjumi nuk po m'zen

REF.:
Çiko, çiko
je si miss o ma e mira
Jepma veq nje kiss, kiss
se ma ka deshira
Çiko, çiko
je si miss o ma e mira
jepma veq nje kiss
se ma ka deshira

REF.:
Çiko, çiko, çiko
Çiko, çiko
je si miss o ma e mira
Jepma veq nje kiss, kiss
se ma ka deshira
Çiko, çiko
je si miss o ma e mira
jepma veq nje kiss
se ma ka deshira


Ky tekst u dërgua nga AzdrenademiDuli
Publikimi: 26/04/2019


Duli - Çiko, Çiko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çiko, Çiko".
3. Video është e këngës "Çiko, Çiko", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0