Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Dashni Me Marifet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Dashni me marifet kejt planet
I ban vet bash tu me reziku
Me ti me u dashuru

Po don pasuri e jeten lukzoze
Garde rob te shrejt me u ba famose
Don kejt me hi pas me u kan perfekte
24 or met than komplimete

Po don pasuri e jeten lukzoze
Garde rob te shrejt me u ba famose
Don kejt me hi pas me u kan perfekte
24 or met than komplimete


Dashni me marifet kejt planet
I ban vet bash tu me reziku
Me ti me u dashuru

Zemer je ka don mu ba ideale
Po lip dashnor met lazdru me pare
Mu kan milioner e sikur as nja ni
Ti sikur pricesh e aj si sultani


Ky tekst u dërgua nga NuredinixhDuli
Publikimi: 29/05/2021
Muzika: Duli
Teksti: Ejup Shabani
Orkestrimi: Bimi Mustafa
Mixing&mastering: Bimi Mustafa
Video Produksioni: Serious Recordz
Produktion: Duli RecordsDuli - Dashni Me Marifet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni Me Marifet".
3. Video është e këngës "Dashni Me Marifet", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0