Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj
  • Vendlindja:
  • Strellc I Epërm 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 27 Janar 1992
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  47
Këndon kryesisht: popullore moderne

Durim Malaj është këngëtar i njohur. Më datë 2 Nëntor 2015, Durim Malaj publikon videoklipin "Shtet N'veti".

Më datë 23 Korrik 2016, Durim Malaj publikon videoklipin "Fat I Mallkuar".

Më datë 8 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Mos". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi).

Më datë 16 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Kaçurrele".

Më datë 16 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Prit".

Më datë 18 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Nje Zemer, Nje Emer".

Më datë 21 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Pse".

Më datë 21 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Shoqnia".

Më datë 24 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Mjalte Qe T'helmon".

Në vitin 2017, Durim Malaj publikon albumin "Mjalt".

Më datë 28 Gusht 2020, Durim Malaj publikon videoklipin "Pishman".

Më datë 30 Tetor 2020, Durim Malaj publikon videoklipin "Gjysma Jem". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, teksti u shkrua nga Ghulo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nurteel.

Më datë 16 Nëntor 2020, Durim Malaj publikon videoklipin "Hajt Hajt". Teksti i këngës u shkrua nga Ghulo.

Më datë 3 Prill 2021, Durim Malaj publikon videoklipin "A T'kom Dashni". Teksti i këngës u shkrua nga Ghulo. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 30 Prill 2021, Durim Malaj publikon videoklipin "Hatri Jem". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, ndërsa teksti u shkrua nga Nurteel & Granit Gashi. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 26 Qershor 2021, Durim Malaj & Big Papi publikojnë videoklipin "Lejla". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, ndërsa teksti u shkrua nga Nurteel & Tenka (Big Papi). Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 7 Shtator 2021, Durim Malaj publikon videoklipin "Bomba". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel. Produksioni audio u realizua nga Nurteel.

Më datë 19 Tetor 2021, Durim Malaj publikon videoklipin "Ich Liebe Dich". Teksti i këngës u shkrua nga Ghulo. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

Më datë 28 Tetor 2021, Durim Malaj & Dj Kont publikojnë videoklipin "Bomba (Remix)". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel.

Më datë 18 Nëntor 2021, Durim Malaj publikon videoklipin "Loqka". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 22 Dhjetor 2021, Durim Malaj publikon videoklipin "Amanet". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraLajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Durim Malaj »

Komente 1