Më mbaj mend (për 1 muaj)


Durim Malaj - Shtet N'veti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shtet N'veti".
3. Video është e këngës "Shtet N'veti", por nuk këndohet nga Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Durim Malaj - Shtet N'veti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

02/11/2015

2015-11-02T17:00:00+00:00Më ke vra kur t'kam pa
Pasha ty s'po mundëm ma
Besë e fjalë ti kam dhanë
Veq e jemja ti me kanë
Më ke vra kur t'kam pa
Pasha ty s'po mundëm ma
Besë e fjalë ti kam dhanë
Veq e jemja ti me kanë

Ti je shtet en'veti
E m'ke bo për veti
Pa ty qysh me jetu
Ah unë i shkreti
Ti je shtet en'veti
E m'ke bo për veti
Pa ty qysh me jetu
Ah unë i shkreti

Po t'baj be pa ty s'muj
S'du me t'lonë n'dorë t'tjetërkujt
Besë e fjalë s'kam me i thy
Përgjithmonë do t'jem me ty
Po t'baj be pa ty s'muj
S'du me t'lonë n'dorë t'tjetërkujt
Besë e fjalë s'kam me i thy
Përgjithmonë do t'jem me ty

Ti je shtet en'veti
E m'ke bo për veti
Pa ty qysh me jetu
Ah unë i shkreti
Ti je shtet en'veti
E m'ke bo për veti
Pa ty qysh me jetu
Ah unë i shkreti

Ti je shtet en'veti
E m'ke bo për veti
Pa ty qysh me jetu
Ah unë i shkreti
Ti je shtet en'veti
E m'ke bo për veti
Pa ty qysh me jetu
Ah unë i shkreti


Ky tekst u dërgua nga RiNa
Më Shumë Këngë Nga Durim Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet