Më mbaj mend (për 1 muaj)


Durim Malaj - Mjalte Qe T'helmon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mjalte Qe T'helmon".
3. Video është e këngës "Mjalte Qe T'helmon", por nuk këndohet nga Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Durim Malaj - Mjalte Qe T'helmon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Mjalt"

Komente

Asnjë Koment

24/07/2017

2017-07-24T20:49:55+00:00Ah një kangë një melodi
Ma kujtoj kohën me ty
Shum ma mirë mos me degju
Pa kujtime me jetu
M'ka marrë malli për një kafe
Me ti ni të amblat llafe
Ti ke mbetë plagë e vjetër
S'gjej ilaç askund tjetër

Dashnija dashnija mjalt që t'helmon
Të plagos të lendon e prap e kërkon
Dashnija dashnija mjalt që t'helmon
Të plagos të lendon e prap e kërkon

Ah një kangë një melodi
Ma kujtoj kohën me ty
Shum ma mirë mos me degju
Pa kujtime me jetu
M'ka marrë malli për një kafe
Me ti ni të amblat llafe
Ti ke mbetë plagë e vjetër
S'gjej ilaç askund tjetër

Dashnija dashnija mjalt që t'helmon
Të plagos të lendon e prap e kërkon
Dashnija dashnija mjalt që t'helmon
Të plagos të lendon e prap e kërkon

Dashnija dashnija mjalt që t'helmon
Të plagos të lendon e prap e kërkon
Dashnija dashnija mjalt që t'helmon
Të plagos të lendon e prap e kërkon


Ky tekst u dërgua nga RiNa1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Durim Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet