Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj - Vdeksha Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vdeksha për ty
Oj ftyr e bukur
Ta ha zemrën ty 2X


Ky tekst u dërgua nga TowerDurim Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/09/2022
Teksti: Ghulo
Video Produksioni: Time Pictures
Produksioni: Granit Gashi & Darddy
Directed: Adriatik Asllani
Co. Producer: Gazmend HamitiDurim Malaj - Vdeksha Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vdeksha Per Ty".
3. Video është e këngës "Vdeksha Per Ty", por nuk këndohet nga Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Durim Malaj:


Komente 0