Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj & Robert Berisha - Bruda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Bruda Më Kalli
Bruda Më Kalli
Bruda Më Kalli
Çajo Çake Çajo
Çake. Bruda
Më Kalli Bruda
Më Kalli Bruda
Më Kalli Çajo
Çake Çajo Çake

TEKSTI

DURIM MALAJ

Kalle Kalle Bruda
Kalle Me Plot Femra
Cila Është E Jotja
Cila Është E Jemja.
Kalle Kalle Bruda
Kalle Me Plot Femra
Cila Është E Jotja
Cila Është E Jemja

TEKSTI

ROBERT BERISHA

Hay Pllay Polleksay
Gjyju Ksaj Une Kcaj
Se Këto Tjerat S'Jam
Tui Fal Sonte Bruda
Krejt Po I Vrai

Bruda Zgjidhe Njonën
Të Ikna Dhe Mo Shpejt
Bruda Të Vjen Anash
Se Na Ikin Krejt. Bruda
Zgjidhe Njonën Të Ikna
Dhe Mo Shpejt Bruda
Të Vjen Anash Se Na
Ikin Krejt

REFRENI

DURIM MALAJ

Bruda Më Kalli
Bruda Më Kalli
Bruda Më Kalli
Çajo Çake Çajo
Çake. Bruda
Më Kalli Bruda
Më Kalli Bruda
Më Kalli Çajo
Çake Çajo Çake

TEKSTI DY

DURIM MALAJ

Kalle Kalle Bruda
Kalle Me Plot Femra
Cila Është E Jotja
Cila Është E Jemja.
Kalle Kalle Bruda
Kalle Me Plot Femra
Cila Është E Jotja
Cila Është E Jemja

TEKSTI DY

ROBERT BERISHA

Hay Pllay Polleksay
Kamarier Bjerna Ato
Shishe Se Na Sjena
Në Veti Pare Kena
Bo Veç Na Kalli Gurbeti.
Kamarier Bjerna Ato
Shishe Se Na Sjena
Në Veti Pare Kena
Bo Veç Na Kalli Gurbeti

TALLAVA

DURIM MALAJ
2X
Kalle Bruda Kalle Kalle
Me Plot Femra O Ti
Ke Ngel Në Gurbet O
Bruda Ne Na U Ka Knaq
Zemra. Ne Na U Ka Knaq
Zemra


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaDurim Malaj & Robert Berisha
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/10/2023
Muzika: Nurteel
Teksti: Nurteel
Produksioni: Nurteel
Solo: Faruk Luki
Directed & Concept: Ilir Sahitaj
Video By Reci FilmsDurim Malaj & Robert Berisha - Bruda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bruda".
3. Video është e këngës "Bruda", por nuk këndohet nga Durim Malaj & Robert Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Durim Malaj:


Komente 0