Më mbaj mend (për 1 muaj)


MIRUD - Puzzle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puzzle".
3. Video është e këngës "Puzzle", por nuk këndohet nga MIRUD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

MIRUD - Puzzle  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Mirud (Ep)"

Këngë e albumit:

"Mosaic"

Komente

Asnjë Koment

20/04/2017

2017-04-20T14:33:50+00:00I remember watching you
From the window of our empty room
Crushing down, I hit the wall
Like a fool again for you I fall

You got me lost and confused
Where are you now
You've left me in your fumes

Maybe it's to late to say I need you now
I know, I know, It's hard sometimes
But we will make it through the night
Then pretend like it's alright
It's all alright

Oh I know I"m not enough,
Not enough for you I know
But everytime you come and go
I know I'm under your control
Cause you're the only love
The only love I ever knew
And still like a fool
I trusted you, I trusted you

Maybe it's to late to say I need you now
I know, I know, It's hard sometimes
But we will make it through the night
Then pretend like it's all alright
It's all alright


Më Shumë Këngë Nga MIRUD:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet