Më mbaj mend (për 1 muaj)


MIRUD - Ti Me Harro

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Harro".
3. Video është e këngës "Ti Me Harro", por nuk këndohet nga MIRUD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

MIRUD - Ti Me Harro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Mirud (Ep)"

Këngë e albumit:

"Mosaic"

Komente

Asnjë Koment

23/07/2017

2017-07-23T20:22:08+00:00Sa here une per ty kom provu
Por ti prap mu m'ke lendu
T'kom dasht une shume dikur
Kom provu, Gabimet tua une me i harru
T'kom pa me tjetrin sot
Mos m'thuj mo kurgjo
Veq edhe njeher ti mua me ndegjo

Sa here ti m'ke genjy une t'kom fal ty
Veten e kam harru kom bo gjithqka per ty
Jo keshtu me nuk mundem me vazhdu
Me genjeshtra tua me nuk mundem me jet
Ti me harro
Ti me harro

Ku mbete ajo dashni qe pate ti per mu?
Krejt rrena pasken qene loje paske lujt me mu
Asnjhere skam mendu qe ke mem lan nje dite
Vetem ty t'kam dasht me pranu e kam veshtire

Sa here ti m'ke genjy une t'kom fal ty
Veten e kam harru kom bo gjithqka per ty
Jo keshtu me nuk mundem me vazhdu
Me genjeshtra tua me nuk mundem me jet
Ti me harro
Ti me harro

Jo pa ty jo
Jo pa ty Jo

Ti me harro
Ti me harro
Ti me harro
Ti me harro


Më Shumë Këngë Nga MIRUD:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet