Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Durim Morina - For You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "For You".
3. Video është e këngës "For You", por nuk këndohet nga Durim Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Durim Morina - For You  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Mosaic"

Komente

Asnjë Koment

01/09/2017

2017-09-01T16:00:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "For You" kënduar nga Durim Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Rita Ora & Liam Payne - For You

In your eyes, I'm alive
Inside you're beautiful
Something so unusual
In your eyes
I know I'm home
Every tear, every fear
Gone with the thought of you
Changing what I thought I knew
I'll be yours for a thousand lives

I'm free as a bird
Flying in your cage
I'm diving in deep
And I'm riding with no brakes
And I'm bleeding in love
You're swimming in my veins
You got me now

Been waiting for a lifetime for you
Been breaking for a lifetime for you
Wasn't looking for love 'till I found you
Ooh na-na ayy
For love, 'till I found you (oh)

Skin to skin
Breathe me in
Feeling your kiss on me
Lips are made of ecstasy
I'll be yours for a thousand nights (a thousand lights)

I'm free as a bird
Flying in your cage
I'm diving in deep
And I'm riding with no brakes
And I'm bleeding in love
You're swimming in my veins
You got me now

Been waiting for a lifetime for you
Been breaking for a lifetime for you
Wasn't looking for love 'till I found you
Ooh na-na ayy
For love, 'till I found you (oh)
Been waiting for a lifetime for you
Been breaking for a lifetime for you
Wasn't looking for love 'till I found you
Ooh na-na ayy
For love, 'till I found you (oh)

I'm free as a bird
Flying in your cage
I'm diving in deep
And I'm riding with no brakes
And I'm bleeding in love
You're swimming in my veins
You got me now

Been waiting for a lifetime for you
Been breaking for a lifetime for you
Wasn't looking for love 'till I found you
Ooh na-na ayy
For love, 'till I found you (oh)
Been waiting for a lifetime for you
Been breaking for a lifetime for you
Wasn't looking for love 'till I found you
Ooh na-na ayy
For love, 'till I found you (oh)
Wasn't looking for love 'till I found you
Ooh na-na ayy
For love, 'till I found you (oh)

Demi Lovato - For You

Reasons why you ran don't make you a good man
Yes I understand
You were on time at the wrong time
I was debating but tried, and I don't know why
You can act cold on a dime and so out of line

For you
I’d do anything for you
Nail my heart to the ceiling
I'd put my fist through a wall
How come (how come)
I stick around when I break down (break down, break down)
I take the blows like a champion (champion, champion)
But I get nothing at all

Reasons for my hope, all make me a big joke
I already know
You were just fine, I was just fine
Why did we turn a good time to a dark one?
I'd give you a chance but the better man never called

Oh, oh

For you (for you)
I’d do anything for you (for you, for you)
Nail my heart to the ceiling (ceiling, ceiling)
I'd put my fist through a wall
How come (how come)
I stick around when I break down (break down, break down)
I take the blows like a champion (champion, champion)
But I get nothing at all
But I get nothing at all
But I get nothing at all

For you, I'd do
Anything for you, I would do
Anything for you, I would do
(Put my fist through a wall)
Anything for you, I would do

For you (for you)
I’d do anything for you (for you, for you)
Nail my heart to the ceiling (ceiling, ceiling)
I'd put my fist through a wall
How come (how come)
I stick around when I break down (break down, break down)
I take the blows like a champion (champion, champion)
But I get nothing at all
But I get nothing
But I get nothing at all
I get nothing at all

For you, I'd do
Anything for you, I would do
Anything for you, I would do
Anything for you, I would do
Anything

Tracy Chapman - For You

There're no words to say
No words to convey
This feeling inside I have for you

Deep in my heart
Save from the guards
Of intellect and reason
Leaving me at a loss
For words to express my feelings

Deep in my heart
Look at me losing control
Thinking I had a hold
But with feelings this strong
I'm no longer the master
Of my emotions

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga MIRUD:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë