Më mbaj mend (për 1 muaj)

MIRUD - Ende Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika:

Elhaida Dani

Muzika:

MIRUD

Këngë e albumit:

"Mirud (Ep)"

Komente

1 🔥

08/01/2018

2018-01-08T15:11:28+00:00Zemer me kupton ti?
Ku kam gabuar?
M'ke treguar por eshte shume vone tani
Kam kujtuar, puthjen e pare
E sot jemi ndare asgje me ska rendsi

Me do? Me do?
Kam nevoj te di ku jam une ku je ti?

T'kam T'kam T'tkam pran ty
T'kam T'kam T'kam pran ty .
T'kam pran pran ty
T'kam pran ty

Zemer me ndegjon ti?
Prane nuk te kam
Dhe asgje me ska kuptim
Kam kujtuar puthjen e pare
E sot jemi ndare asgje me ska rendsi
Me do? Me Do?
Kam nevoj te di ku jam une ku je ti?

T'kam T'kam T'kam pran ty
T'kam T'kam T'kam pran ty
T'kam pran pran ty
T'kam pran ty


Më Shumë Këngë Nga MIRUD:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet