Më mbaj mend (për 1 muaj)


MIRUD - Nëse Vdes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëse Vdes".
3. Video është e këngës "Nëse Vdes", por nuk këndohet nga MIRUD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

MIRUD - Nëse Vdes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  11

Muzika & Teksti:

MIRUD

Pjesëmarrëse në

Festivali I 59-Të Në Rtsh

Komente

Asnjë Koment

29/10/2020

2020-10-29T06:21:56+00:00Nëse Vdes
Pak nga pak, ky shpirt po vdes
Një pendim nga ti e pres
Se sa herë ti më ke vra
Jam rizgju veç ty me t'pa

Çdo natë, në mëndje të kam
Edhe kur s'je, të shoh të njej unë çdo natë
Vetën e mbas, sa shumë punë ky shpirt për ty kur nuk të plas

A e di ti, a e di?
Se unë jetën e jap për ty
A më ke fal, a s'më ke fal?
Thema zemrën, ma ke thy

Pak nga pak, ky shpirt po vdes
Një pendim nga ti e pres
Se sa herë ti më ke vra
Jam rizgju veç ty me t'pa

Vetmi prapë sonte njej
S'ka më dashuri kam fillu të t'urrej
A e di ti, a e di?
Se unë jetën e jap për ty

Pak nga pak, ky shpirt po vdes
Një pendim nga ti e pres
Se sa herë ti më ke vra
Jam rizgju veç ty me t'pa


Më Shumë Këngë Nga MIRUD:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet