Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Durimash

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Durim Morina
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Durimash është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Durim Morina ndyshe DuriMash, repisti i talentuar nga Prizreni i cili jeton ne Prizren, është anetar i Grupit Au Records (Armata Ujqve). Ka disa këngë të suksesshme me antarët e Grupit AU. I pëlqen shumë muzika Rap, Hip-Hop dhe ndërkohe merret me sport Duke luajtur me tenis, ky vlen të theksohet se ka dalur disa herë Kampion....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

AU Records

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Amir

Mc.Problemi

Mad Boy

Bac

Alboos

Mr.Don

Real-D

1ky

Dhura

Briski

Tags: Durimash, Durim Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet