Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Flamur Avdullahu
BIOGRAFIA: EMG është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Flamur Avdullahu (EMG) Nga Mosha 10 Vjeqare ai filloj te mirret me muziken Rap Hip-Hop. Kenga e Par U Realizua Ne vitin 2003 Me Titull "Une Jom EMG". Ne Vitin 2008 ai Formoj Nje Grup StreeTKinG'$ (2008 - 2010).ku dhe me pas Hap Nje Studio Ingjizimi Me Emer StreeTKinG Home Records....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Underground Mc

Natra

Floriant Salihu (Flow)

Sllimi

Ralien

Albo 06

J.B.

Bess (Familia Ideale)

Dora

I Panjohuri

Tags: E.M.G, E.Mg, Emg, Flamur Avdullahu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet