Eand Kosumi
Eand Kosumi
Eand Kosumi
  • Vendlindja:
  • Vushtrri Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani Gjermani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop reggae
Eand Kosumi është këngëtar. Më datë 5 Mars 2020, Eand Kosumi publikon videoklipin "Nuk Ma Dite Vleren".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0