Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eanda - Kodeina

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kodeina".
3. Video është e këngës "Kodeina", por nuk këndohet nga Eanda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eanda - Kodeina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  41

Produksioni:

Zzap And Chriss

Komente

3 🔥

26/02/2020

2020-02-26T18:45:03+00:00Kode-kodeina edhe pija
Per to i vetmi shok tash o merzia
I kujton kohet e mira,qe si ki tash
Tu pi kodeina-kodeina 2x

Senet ecin kadal
Kurgjo so mo perfekt
Po ti gjuj rafalll fjalet
Qe sti thash asniher
E pate boten se rujte
Edhe e hupe vet
Ku je qa po bon
Se kom at problem
Saher don ti smujna me kon un edhe ti
Nese mdon ti thuma,pse pom bon mu keq ti
Saher don ti smujna me kon un edhe tiii

Tash vet e vren
Sa shume em don kur nuk mgjen
Don mi kthy prap si replay
Veq me mu bashk veten e gjen 2x

Kode-kodeina edhe pija
Per to i vetmi shook tash o merzia
I kujton kohet e mira,qe si ki tash
Tu pi kodeina-kodeina 2x

Du met ni tum thon ti falem
Njekem edhe nalem 2x

Ooooo pom thot qe nuk po vun vun von
Pa mu smunet mo mo mo mo

Man inati maj inati
Du met pa e don mem pa ti
Veq pa veten ti nuk e ki bo
E mer malli um mer malli
Se e din qysh jena kon ti
Smuj me thon qe nuk po ndjej kurgjo

Smuj met rrejt edhe me mujt se boj
Tishem kon na bashk
Skishe menu ti njisoj
Veq thuj em fal ti
E kqyrem tani

Kode-kodeina edhe pija
Per to i vetmi shook tash o merzia
I kujton kohet e mira,qe si ki tash
Tu pi kodeina-kodeinaa 2x

Kartolina (5)

11
10
14
9
18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet