Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: EAZ është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Më datë 29 Korrik 2016, Eaz publikon videoklipin "Blaze". Më datë 30 Maj 2017, Eaz & Xen publikojnë videoklipin "Alé". Më datë 1 Qershor 2018, Eaz publikon videoklipin "Dorë Për Dore". Më datë 7 Tetor 2018, EAZ publikon videoklipin "Nasty Girl", në bashkëpunim me XEN & Ledri Vula. Më datë 12 Qershor 2019, EAZ publikon videoklipin "Controlla". Më datë 31 Tetor 2019, Diona Fona publikon videoklipin "Ti Je", në bashkëpunim me EAZ. Tek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

10
3
2
1
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

B2N

Orhan Zeneli

Viagra

Latuà

Chika

Demir Zena

Danny Boy

Alban Emiri

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Skender Xhafa

Tags: Eaz


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet