Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eazy B - Mengjes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Eazy B Rapp:

Po Qona Me Saba E Po Pi Kafe
Po Ri Me Shoqni Edhe Tu Bo Llafe
Ky Ashtu Qeshtu E Ky Ashtu Qeshtu
Nuk Po Duhihet Qka Po Bohet
Per Njoni Tjetrin Tash Ky Shoku Ktu
E Ka Bo Vetin Realitetin Realitetin
Per Ket Sen Se Ki Bo Vetin HEHEH
Jeahh...

Ref..x2
Po Qona Me Saba Po Pi Kafee (Kafe)
Tash Per Gjdo Dit Pi Ngoj Qato Llafe (Lafe)

Eazy B Rap;

Tash U Merzita Pi Shoqnis
Po Du Me Kalu Tjeter Ku Ku!!! ?
E Zuna Ni Femen Dulem Kafe Per Me Pi
Edhe Ajo I Kapi Qato Llafe Per Shoqni
Ajo Qeshtu Qeshtu Ajo Qeshtu Qeshtu
Thash Nuk Ma Nin Po Du Me Kalu A/
Thuje Ma Shpejt... aha

Ref..x2
Po Qona Me Saba Po Pi Kafee (Kafe)
Tash Per Gjdo Dit Pi Ngoj Qato Llafe (Lafe)
Eazy B
Publikimi: 13/09/2011


Eazy B - Mengjes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mengjes".
3. Video është e këngës "Mengjes", por nuk këndohet nga Eazy B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eazy B:


Komente 0