Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eazy B & Mr.Miri - Shpirti Im

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Shpirti Im", por nuk këndohet nga Eazy B & Mr.Miri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eazy B & Mr.Miri - Shpirti Im  (Feat. Ibo Show & Mr.flo)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/10/2011

2011-10-19T11:49:11+00:00Jeahhh
Miri
Eazy
Ibo Show And Mr.Flo

Mr.Miri Ref x2
Pa Lamtumir Ndarje Me Idhrim
Edhe Pse Ke Shku Te Don Ky Shpirti Im
Fjala Te Dua Shkum Kushton
Mos U Kthe Se Tash Esht Von

Eazy B Rap;
E Tash Une Po Qaj Veten Sun Pe Mbaj
Ditet Tona Te Lumtura Pi Zemres Sun Pi Ndaj
A Thuu Kush Ka Faj Fai Nuk Mbet' Jetim
Edhe Pse Se Pranon Pot Mundon Ni Perqafim
Kujtimet e Mira Tash Shkuhen Me Idhrim
Fjala Te Dua Paska Edhe Perfundim
Edhe Ni Nat Po Kalon Pa Kuptim
Lamtumir Ndarje Hiq Pa Fjal
Smundem Me U Ndal Po As Smundem Met Ndal
Ti U Largove Un Mbeta Hiq Pa Fjal ...

Ibo Show Ref x1
Un Te Dua Vetem Ty
Se Pa Ty Un Sun Po Ri \
Zemra Ime Qan Me Le Mua Ne Vetmi
SyT e Mi Mu Mush Me Lot
Un Ty Pa Te Paa..

Mr.Flo Rap'
Se Mendova Se Prita Qe Ki Mem Lan
U Msova Pa Ty Per Ty U Ba Shum Won
Edhe Un Dita Met Lon Po Qe Nuk T'Lash
Durova Se Shkum T'Zezat I Kaluam Bashk (ehh)
Besa Edhe Dit Mira Qe Nuk Harohen Let
Gjeth Um Dhem Zemra Kur I Kujtoj Un Vet
Kaloj Shum Koh Shkum Koh Ne Vetmi
Ditet Ne Te Ardhmen Nuk Du Met Pa Me Sy..


Ky tekst u dërgua nga  eazyb
Më Shumë Këngë Nga Eazy B:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet