Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eazy B - Diss Pakica Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref X2
'Non Stop E Boj
Bittin Ty Ta Rrzoj
Wet Une Knoj Edhe Ty Ta Lshoj

Rap.
Non Stop Une Repin E Boj
Bittin Me 1 Kong Ta Rrzoj
Wet Une Repin E Boj
Ty Fuck Bitch Ta Boj
Shum Her Une T'Zhvilloj
Veten Une E Ngacmoj
Zhvillimin e Trunit Ta Boj
Huwhauwha Kur Nuk Deshtoj
Per Kta Fuck Inat-G
Un Per Ta Jam Bela-G
'Gjdo Her Ma Plakaa
Shuplaka Poo Rehen
Edhe Me Shtaga'
Pse Po Don Me Qillit
Kur Se Din Orarin n'Beat
Shkoni Ju Rrot Somes
Se Pe Ju ** At Pidhin E Nones
Gjdo Her e Baj Ma Trent
Se Ju Jeni The Endd.
Nese Nuk Beson Bone Ma Trent
Une Repin e Silli Me Ni Gisht
Wet Une Jom Real
Ti Nuk Besson E Di
Se Ta Kom ** e Pe Wajton Si Fëmi.

Ref X2
'Non Stop E Boj
Bittin Ty Ta Rrzoj
Wet Une Knoj Edhe Ty Ta Lshoj

Ky tekst u dërgua nga LiliPublikimi: 20/12/2011


Më Shumë Këngë Nga Eazy B:


Komente 0


Eazy B - Diss Pakica
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diss Pakica".
3. Video është e këngës "Diss Pakica", por nuk këndohet nga Eazy B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.