Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ecstasy Tlg

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ecstasy Tlg është një këngëtar. Qëndrim Kodra Me Pseudonimin {Dirty GanGster a.K.a EcsTasY} e ka Prejardhjen Nga Fshati Qadrak Komuna Suharekës. Ja Filloi Të Mirret Me Rep Qysh Kur Ishte 12 Vjeqar, Shkollen Fillore E Ka Kryer Në "Abdyl Frasher". Ai është Pjes E Grupit T.L.G - The LoYaL Giants (Përkthim - Gjigandat Besnik). Tekstet I Bën Vet ndersa Këngët I Inqizon Në MICROFON RECORDS. N'dër Këngve Më Të Dëgjuara Të Tij Jane Plot Probleme N'bashkpunim Me Life Soldier Dhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ecstasy Tlg, Ecstasy, Tlg, T.L.G, Qëndrim Kodra, Dirty Gangster

Komente 0