Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Eda Muca - Lulja Që Më Dhurove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulja Që Më Dhurove".
3. Video është e këngës "Lulja Që Më Dhurove", por nuk këndohet nga Eda Muca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eda Muca - Lulja Që Më Dhurove  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Junior Fest 2016

Komente

Asnjë Koment

01/06/2016

2016-06-01T17:19:19+00:00Ne banken time erdhe ti , ti
Shoket e klases shihnin me habi
Ajo qe mbaje fshehur ishte mrekulli
Ma dhe ne duar u largovr , ike
Ike larg
larg nga ne
Larg vendit tim
Miq te rinj
Toke e re
Larg vendit tim
Lulja ime , sa here cel me sjell gezime
Lulja ime e mbush zemren me arome
Lulja ime ti me sjell vetem kujtime
Lulja ime do te ruaj pergjithmone
Pranvera ime e dashur ti , ti
Lulet i zgjon cdo dite si me magji
Ajo qe mbaje fshehur ishte mrekulli
Ma dhe me duar u largove , ike
Ike larg
larg nga ne
Larg vendit tim
Miq te rinj
Toke e re
Larg vendit tim
Lulja ime , sa here cel me sjell gezime
Lulja ime e mbush zemren me arome
Lulja ime ti me sjell vetem kujtime
Lulja ime do te ruaj pergjithmone
Bashke me ditet ti largohesh
Stine te tjera do te vine
Bashke me ditet ti largohesh
Stine te tjera do te vine
Lulja ime , sa here cel me sjell gezime
Lulja ime e mbush zemren me arome
Lulja ime ti me sjell vetem kujtime
Lulja ime do te ruaj pergjithmone


Komente mbi këtë këngë