Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edber Laho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Edber Laho është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Edberi, djali nga Prizreni, i cili punon si MODEL, në kohën e lirë i përkushtohet pasionit të tij, fotografisë, ku ka realizuar me dhjetëra sete fotografike. Njihet si nje nga pjesemarresit ne Big Brother Albania. Më datë 17 Nëntor 2013, Vigan publikon videoklipin "Jeta Vazhdon", në bashkëpunim me Edberi. Muzika e këngës u punua nga Aurid Gjini, teksti u shkrua nga Vigan Shehu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Aurid Gjini. Videoklipi u prodhua ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Denny

Anxhelo Miho

Xhustino Hasani

Egland

Ernis Çili

Egzon Krasniqi

Besmir Metani

Papush Sadiku

Besnik Peqani

Verim Zendeli

Tags: Edber Laho, Edberi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet