Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Edi Jaku
BIOGRAFIA: Eddy J është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Korrik 2018, Eddy J publikon videoklipin "Far Away". Më datë 20 Nëntor 2018, Eddy J publikon videoklipin "Bossin", në bashkëpunim me Ne7Ion. Më datë 29 Maj 2019, Eddy J publikon videoklipin "Casanova". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

J.B.

Kino

Natra

Uki

Albo 06

The Rose

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

Dora

Underground Mc


Tags: Eddy J, Eddy Jaku

Krijo Një Kartolinë