Edi
Edi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Edi është një këngëtar. Shumë artistë zgjedhin të njëjtin emër dhe jo një emër arti origjinal dhe unik. Në këtë faqe përmbledhim të gjithë ata që kanë publikuar këngë me emrin "Edi". Në Janar 2015, Edi merr pjesë në Prizreni Music Fest 2015 me këngën "Sonte A Ma Ndryshe", në bashkëpunim me Gmc. Më datë 15 Korrik 2018, Edi publikon videoklipin "Sillen". Më datë 12 Shtator 2018, Edi publikon videoklipin "Hajt Tash". Më datë 28 Dhjetor 2018, Edi publikon videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0