Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Edi është një këngëtar. Shumë artistë zgjedhin të njëjtin emër dhe jo një emër arti origjinal dhe unik. Në këtë faqe përmbledhim të gjithë ata që kanë publikuar këngë me emrin "Edi". Në Janar 2015, Edi merr pjesë në Prizreni Music Fest 2015 me këngën "Sonte A Ma Ndryshe", në bashkëpunim me Gmc. Më datë 15 Korrik 2018, Edi publikon videoklipin "Sillen". Më datë 12 Shtator 2018, Edi publikon videoklipin "Hajt Tash". Më datë 28 Dhjetor 2018, Edi publikon videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Cufa

Marin Jancu

Rbs

Buli

El-Metro

Mmg

Dr.Rabbit

Dinno

Zibo

Double D

Tags: Edi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet