Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Edi Ademi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 6 Janar 2018, Edi Ademi publikon videoklipin "Zemer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Edi Ademi

Komente 0