Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Ademi - Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ta maresha te keqen, ti o shpirti im
Ta kam ble unazen per njê propozim
Engjullushja ime a don me pranu
Ta fala jeten time, per me t'thon te du

Ref.:
Zemer ty, zemer zemer te kam
Ma thuaj një fjal qe po e kerkoj
Zemer ty zemer une veq ty Te du
Unazen ne gisht mbaje ti per mu

Ma thuaj oj zemer ta heqim ket gajle
Vdiqa une per ty valla ashiqare
Engjullushja ime pasha te madhin zot
Ke hy ne jeten time dhe nuk del dot

Ref.:
Zemer ty, zemer zemer te kam
Ma thuaj një fjal qe po e kerkoj
Zemer ty zemer une veq ty Te du
Unazen ne gisht mbaje ti per mu


Ky tekst u dërgua nga Edi ademiEdi Ademi
Publikimi: 06/01/2018


Edi Ademi - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Edi Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi Ademi:


Komente 0