Edi Beqiri
Edi Beqiri
Edi Beqiri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Edi Beqiri është këngëtar. Më datë 16 Janar 2017, Edi Beqiri publikon videoklipin "Me Ledhet E Tua", në bashkëpunim me Ladi Toskën.

Më datë 2 Korrik 2020, Ladi Toska publikon videoklipin "Dadushe", në bashkëpunim me Edi Beqirin. Muzika e këngës u punua nga Sokol Koçi, teksti u shkrua nga Ladi Toska, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sokol Koçi.

Më datë 7 Tetor 2021, Edi Beqiri publikon videoklipin "Mos Ma Lesho Doren", në bashkëpunim me Ladi Toskën. Muzika e këngës u punua nga Sokol Koçi, ndërsa teksti u shkrua nga Edi Beqiri & Ladi Toska.

Më datë 23 Korrik 2022, Edi Beqiri publikon videoklipin "Deri Dje Isha Per Ty". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Sokol Koçi, ndërsa tekstin e shkroi Gers Alia. Videoklipi u prodhua nga kompania Frame Company Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0