Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Beqiri - Deri Dje Isha Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Si Nje Trendafil Me Gjemba
Vrave Zemren Ti Pa Ndjenja
Me Mire Perjet Me Kishe Vra
Se Me Tjeter Ty Me Te Pa..

Me Njesoj Nuk Do Te Jena
Vrave Shpirtin Ti Pa Ndjenja
Me Mire Ti Te Me Kishe Vra
Se Me Tjeter Ty Me Te Pa...

Si Munde Ti Me Lujte Me Ndjenjat
Sikur Te Isha Nje Kitare
Jo Ty Nuk Te Dhemb Zemra
Me Shoqeron Me Pije Cigare..
Si Munde Ti Me Lujte Me Ndjenjat
Sikur Te Isha Nje Kitare
Jo Ty Nuk Te Dhemb Zemra
Melodi Qe Me Fton Ne Valle


Ky tekst u dërgua nga Blackbird7Edi Beqiri
Publikimi: 23/07/2022
Muzika: Sokol Koçi
Teksti: Gers Alia
Orkestrimi: Sokol Koçi
Video Produksioni: Frame Company Albania
Director: Don Enio
Prod: Sol Record'sEdi Beqiri - Deri Dje Isha Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deri Dje Isha Per Ty".
3. Video është e këngës "Deri Dje Isha Per Ty", por nuk këndohet nga Edi Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi Beqiri:


Komente 0