Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Edi Duro & Anila Mimani - Ne Syte E Tu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Më Shumë Nga

Anila Mimani

Këngë e albumit:

"Brenge Dashurie"

Këngë e albumit:

"Digjesh Zjarr"
Edi: Ne syt' e tu vetem nje cast sikur te rrija
Anila: Ne syt' e mi te pret o djale dashuria
Edi: Ne syt' e tu shikoj une vajzen qe e dua
Anila: Si per cudi keshtu me duhet edhe mua

Refreni:
Te dy: Sa here qe te shikoj edhe me shume te dua
Anila: Me ler te rri nje cast
Edi: Ne endrrat e tua (2x)

Te dy: Po te shikosh ne syt' e mi do gje ate qe kerkon ti,
vetem nje cast po te shikosh pa mua me nuk do jetosh. (2x)

Edi: Si nje lendine me duken ato syt' e tu
Anila: Dhe syt' e tu keshtu me duhet djale mua
Edi: Kur i shikoj edhe me teper ty te dua
Anila: Si per cudi keshtu me duhet edhe mua

Refreni:
Te dy: Sa here qe te shikoj edhe me shume te dua
Anila: Me ler te rri nje cast
Edi: Ne endrrat e tua (2x)

Te dy: Po te shikosh ne syt' e mi do gje ate qe kerkon ti,
vetem nje cast po te shikosh pa mua me nuk do jetosh. (2x)


Ky tekst u dërgua nga esmeralda
Më Shumë Këngë Nga Edi Duro:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet