Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Ermeni - Baraku Pika Pika Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pika pika

2X
o bajraku
pika pika

Erdh mjesdita

2X
Dhondri jon
o erdh mjesdita

O gati'e

2X
qou mej bo krushqit
gati'e

Per gati'e

2X
skom nevoj me i bo
gati'e

Si zotni'e

2X
E kom baben
si zotni'e

O gati'e

2X
Aj mi bon krushqit
gati'e

O me prie

2X
aj ma qet dajen
me prie

Hajt perpara

2X
Daja u prin
krushqve perpara

2X
Na e marim nusen
kur piqet bostani'oo

2X
E nuses tono
rrafsh i shkon fustanio

2X
Na e marim nusen
kur piqet qershia'oo

2X
E nuses tono
rrafsh i shkon shamia'oo


Ky tekst u dërgua nga rinoryEdi Ermeni
Publikimi: 26/10/2011


Edi Ermeni - Baraku Pika Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baraku Pika Pika".
3. Video është e këngës "Baraku Pika Pika", por nuk këndohet nga Edi Ermeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi Ermeni:


Komente 0