Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Ermeni - Tuman Kuqe (Vajzes Came) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2X
Tuman kuqe moj bel holle
ta bej me sy, ma ben me dore

2X
Ta bej me sy ma ben me dore
te pret djali ne oborr

2X
Nga shtepia me derrasa
dil moj gale she se plasa

2X
Dil moj dil ti ne dritare
vajze came lozonjare

Barbaro vasiliko
Dhent e mija kush i do

2X
Dhent e mija kush i do
Se s'jam i zoti per to


Ky tekst u dërgua nga rinoryEdi Ermeni
Publikimi: 07/04/2010


Edi Ermeni - Tuman Kuqe (Vajzes Came)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tuman Kuqe (Vajzes Came)".
3. Video është e këngës "Tuman Kuqe (Vajzes Came)", por nuk këndohet nga Edi Ermeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi Ermeni:


Komente 0