Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Ermeni - Merr Gjergjefin Me Qendise Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Merr gjergjefin me qendis
Mos u boj pishmone
Iken ditet e beqarnis
ndigjom qfar te thom'e

2X
urt e bardha te paskan hije
Si kur qel behar
Me lezet gjilpona e qon fijen
Tu qenis me are

Ndoshta qan Nona per ty
Kam harru met thon'e
Oo nuk asht'e mire me qa te dy
Keshtu ka qen zakon'e

2X
Hidhe Vellon per mbi kry
Lotet mos i lsho
Mos ja shuj driten ksaj bukuris
Lotin Mos vajto

2X
Hidhe Vellon per mbi kry
Lotet mos i lsho
Mos ja shuj driten ksaj bukuris
Lotin Mos vajto


Ky tekst u dërgua nga rinoryEdi Ermeni
Publikimi: 27/10/2011


Edi Ermeni - Merr Gjergjefin Me Qendise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merr Gjergjefin Me Qendise".
3. Video është e këngës "Merr Gjergjefin Me Qendise", por nuk këndohet nga Edi Ermeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi Ermeni:


Komente 0