Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Kala - Shqiptare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sonte le ta di gjith bota
Me ty kam ra ndashni
Vajz e bukur bukuroshe
Syt e mi rrin vec tek ti

Me e mira e ksaj nate
Nuk ka sy qe ste shikon
Shpirtin tim un do ta fal
Se si ty mo nona sbon

Hidhe vallen si tka hije
Ti moj vajz mis bukurie
Kjo po duket ashiqare
Ty tka lind nona shqiptare


Ky tekst u dërgua nga Edi KalaEdi Kala
Publikimi: 14/03/2022
Muzika: Samuel Kodra
Teksti: Durim Halimi
Orkestrimi: Samuel Kodra
Video Produksioni: Frame Company Albania
Saks: Klidi Loca
Director: Don EnioEdi Kala - Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiptare".
3. Video është e këngës "Shqiptare", por nuk këndohet nga Edi Kala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi Kala:


Komente 0