Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Kala - Je Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti je pika ime dobet
Je dashnia ime
Eja mi dhuro ti sonte
Ato ledhatime

Ne zemren time emri yt
Pergjithmon u shkrua
Vec me ty un jam ok
Capkene te dua

Je dashi je dashni
Se dashni per mua je ti
Ta kam fal ta kam fal
Boten te kam fal


Ky tekst u dërgua nga Edi KalaEdi Kala
Publikimi: 24/06/2022
Muzika: Samuel Kodra
Orkestrimi: Samuel Kodra
Video Produksioni: Frame Company Albania
Director: Don Enio


Edi Kala - Je Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Dashni".
3. Video është e këngës "Je Dashni", por nuk këndohet nga Edi Kala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi Kala:


Komente 0