Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi King - Shume Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shume te dua, shume te dua, o sa shume ti me mundon
shpirtin ti ma lendon, ooo, zemren ma shkatron
shume te dua, shume te dua, o sa shume ti me mundon
shpirtin ti ma lendon, ooo, zemren ma shkatron

ooo ti kush smund tlendoj 2x
lo laj, lo laj, jam dashuru, jam verbu

Shume te dua, shume te dua, o sa shume ti me mundon
shpirtin ti ma lendon, ooo, zemren ma shkatron
shume te dua, shume te dua, o sa shume ti me mundon
shpirtin ti ma lendon, ooo, zemren ma shkatron

ooo ti kush smund tlendoj 2x
lo laj, lo laj, jam dashuru, jam verbu


Ky tekst u dërgua nga Hysen KafexhiuEdi King
Publikimi: 07/07/2012


Edi King - Shume Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Te Dua".
3. Video është e këngës "Shume Te Dua", por nuk këndohet nga Edi King.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi King:


Komente 0