Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Sopa

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Edi Sopa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior dhe popullore vajtuese. Më datë 27 Maj 2019, Edi Sopa publikon videoklipin "Pak Shpresë". Muzika e këngës u punua nga Arti Rec, teksti u shkrua nga Njomza Mezini, ndërsa për orkestrimin u kujdes Arti Rec. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures. Më datë 22 Janar 2020, Edi Sopa publikon videoklipin "Tërmeti". Muzika e këngës u punua nga Arti Rec, teksti u shkrua nga Milaim Mezini, ndërsa për orkestrimin u kujdes Arti Rec. Videoklipi u prodhua nga kompania Time...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Edi Sopa

Komente 0