Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edijan Muhaxheri - Lozonjare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

2x

se ni mall e kom me ty
se ni zjar e kom per ty
a do te vish moj bukuri
veq ni kafe bashk me pi

ref 2x

Lozonjare shpirti im
se me ike n rug pa
kthim sa t jet jeta
me jetu kur per jet
s kom met haru.

2x

Sikur t ishe ramni
her te shtrengoja
me gjith fuqi dhe pastaj
un le te vdes se me mbyti
kjo dashni

ref 2x

Lozonjare shpirti im
pse me ike ne rug pa
kthim sa t jet jeta me jetu
kur per jet s kom met haru.


Ky tekst u dërgua nga  andizhara

Edijan Muhaxheri - Lozonjare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lozonjare".
3. Video është e këngës "Lozonjare", por nuk këndohet nga Edijan Muhaxheri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edijan Muhaxheri:


Komente 0