Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edijan Muhaxheri - Shoqja I Thot Shoqes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

a kto qika i mbajt
toka mendojn veq te
garderoba sa her qohen
ne mengjes kujtohen sot
q ka me vesh i thojn
motrat njona tjetres fundin
tond sot ja pash veses jant
te mira ju ka hije kur dalin
shkelqejn si yje

ref 2x

shoqja i thot shoqes
a mi jep xhinset veq
sot un ta jap ty
jaknen blu na rin
mir si ty e mu

per mu vesh fort
ju kap derti
ndrohen e shoqe mes
veti e kur kqyrin
ne ormon se din
teshat ka i kan
i thojn motrat njona
tjetres fundin tond sot
ja pash veses jan te
mira ju ka hije kur dalin
shkelqejn si yje

ref 2x

shoqja i thot shoqes
a mi jep xhinset veq sot
un ta jap ty jaknen
blu na rin mir si ty e mu


Ky tekst u dërgua nga Profesionaal music   andizhara

Edijan Muhaxheri - Shoqja I Thot Shoqes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqja I Thot Shoqes".
3. Video është e këngës "Shoqja I Thot Shoqes", por nuk këndohet nga Edijan Muhaxheri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edijan Muhaxheri:


Komente 0