Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edijan Muhaxheri - Dashnija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

2x

qa m xheti vajz me ty
hallin vetit nuk ja di
i boj shok fmit e sokakut
per mem ndejt karshi xhardakut

ref 2x

da da dashnija mi mori
mend e mija xhe xhe lozia
s kena vakt me nejt te shpija

2x

n prag te deres tu afrovam
e ty vajz un u takova m ka
ardh nana mrapa shpines e
mka ra me nalle t shpines

ref 2x

da da dashnija mi mori
met e mia xhe xhe lozia s
t len rahat me nejt te shpia


Ky tekst u dërgua nga  andizhara


Nuk kemi video për këtë këngë.
Edijan Muhaxheri - Dashnija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnija".
3. Video është e këngës "Dashnija", por nuk këndohet nga Edijan Muhaxheri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edijan Muhaxheri:


Komente 0