Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edijan Muhaxheri - Gjaku I Zemres Sime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

te dashurova ne mosh te re 2x
per nje koh shum te gjat
shum aventura me ty kalova
nga jeta ime jo jo s t ndaj

ref 2x

ti me ben mua te vuaj
ti me ben mua te qaj
ti je gjaku i zemres sime
nga jeta ime jo jo s te
ndaj.

2x
ne syt e tu shoh ndryshime
s dua te ndaj nga jeta ime
por me kot njerzit e kan
nga jeta ime jo jo s te ndajn

ref 2x
ti me ben mua te vuaj
ti me ben mua te qaj
ti je gjaku i zemres sime
nga jeta ime jo jo s te
ndaj.


Ky tekst u dërgua nga Andi Zhara


Nuk kemi video për këtë këngë.
Edijan Muhaxheri - Gjaku I Zemres Sime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjaku I Zemres Sime".
3. Video është e këngës "Gjaku I Zemres Sime", por nuk këndohet nga Edijan Muhaxheri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edijan Muhaxheri:


Komente 0