Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Edion është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 9 Mars 2018, Edion publikon videoklipin "Kush Po Vjen". Muzika e këngës u punua nga Beni Baksi. Më datë 12 Korrik 2018, Edion publikon videoklipin "Doni Doni". Më datë 23 Gusht 2019, Edion publikon videoklipin "Kili Mili". Muzika e këngës u punua nga Beni Baksi. Videoklipi u prodhua nga kompania Blerdi Manushi. Më datë 6 Gusht 2020, Edion publikon videoklipin "Ti Po Don". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, ndërsa teksti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ehad Dula

Elion Sylaj

Drion Shaqiri

Auron Gashi

Benjamin Crmjani

Jon Abazi

Harris Bajraktari

Artin Cami

Ardit Piraj

Yll Ajroja

Tags: Edion


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet