Edis Dogani
Edis Dogani
Edis Dogani
  • Vendlindja:
  • Prizren
  • Jeton në
  • Kosovë
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 23 Prill 2006
  • Horoskopi:
  • ♉ Demi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Edis Dogani është këngëtar. Më datë 2 Shtator 2020, Edis Dogani publikon videoklipin "Amaneti I Babes". Teksti i këngës u shkrua nga Suzana Fazliu.

Më datë 24 Nëntor 2022, Edis Dogani publikon videoklipin "Dedikim Babit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Hekuran Krasniqi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0