Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edis Dogani - Metelikun Ta Kam Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

metelikun ta kam fal
o ti bre djal se ke harxhu
me ble letra e duhan
xhiblet tuja xhiblet tuja me ti shkru ooo

jarnanina jarnanina ja bubu medet
spo din rrugën o spo din rrugën ka me shku

po veton e po murmron
o kam fillu moj me ra shi
pash një zog që fluturon
me ja dit me ja dit hallin e tij ooo

jarnanina jarnanina ja bubu medet
spo din rrugën o spo din rrugën ka me shku

nat dakik që po m'del hana
dalim bashk me hek mërzi
ruju qik se po t'sheh nana
e prej meje e prej meje të don ty ooo

jarnanina jarnanina ja bubu medet
spo din rrugën o spo din rrugën ka me shku


Ky tekst u dërgua nga  VinLamaEdis Dogani
Publikimi: 17/06/2018
Orkestrimi: Eroll Dogani
Produksioni: Lulzim Kryeziu


Edis Dogani - Metelikun Ta Kam Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Metelikun Ta Kam Fal".
3. Video është e këngës "Metelikun Ta Kam Fal", por nuk këndohet nga Edis Dogani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edis Dogani:


Komente 0