Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edis Dogani - Amaneti I Babes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

TI JE LUT PER NEVE
MA SHUM SE PER VETEN
IKE HIJE SHUM TI DARSMAT
SHUM E KE DASHT JETEN
TI KUR SU ANKOHE
SE SKI DASHT ME NA MERZIT
SA SHUM DHIMBJE TI DUROVE
TI KE DASHT KE DASHT VEQ ME
SHPIRT

2 X

TI JE KAN NJE NJERI DUKAT
KREJT PA TY TE KAN DASHT
SA I MIR E SA I URT
MKA MAR MALLI ME TI PUTH
DY DURR

SYT E TU KUR JAN MBYLL
ZEMRAT TONA I NGJAN VETE
PER TY KREJT KUSH KAN NI
KAN THAN LUM AJ PER VETE
ZA VIOLINE KREJT U SHUA
O SA SHUM O MERZIT E MER
MALLI PER DURR TUA PO E
LYP E LYP ZOTIN E SHPIS

2X
TI JE KAN NJE NJERI DUKAT
KREJT PA TY TE KAN DASHT
SA I MIR E SA I URT
MKA MAR MALLI ME TI PUTH
DY DURR

2X
UN JAM BAB DJALI YT
AMANETIN TA QOJ VET
SKE MUJT MI QEL SYT
MA LE KANGEN MA LE
KANGEN AMANET
Edis Dogani
Publikimi: 02/09/2020
Teksti: Suzana Fazliu


Edis Dogani - Amaneti I Babes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amaneti I Babes".
3. Video është e këngës "Amaneti I Babes", por nuk këndohet nga Edis Dogani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edis Dogani:


Komente 0