Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Edisa Ahmedi
BIOGRAFIA: Edisa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Më datë 26 Janar 2018, Edisa publikon videoklipin "My Life". Më datë 20 Shtator 2019, Edisa publikon videoklipin "Fore"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dea Qerimi

Lorent Qerimi

Iranda Hajdini

Bleona Hasani

Marigona Imeri

Elona Sadiku

Anna Gjebrea

Anisa Shabani

Fjolla Loku

Alma Koleci

Tags: Edisa, Edisa Ahmedi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet