Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edisnajda Xhihani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Edisnajda Xhihani është një shkrimtare. Mesimet e para i mori ne shkollen "3 Deshmoret" ne qytetin e Kavajes, ku me pas kreu edhe shkollen e mesme "Aleksander Moisiu". Ne vitin 2013 eshte diplomuar ne degen e psikologjise te cilen e ka dhe mjaft per zemer. Aktualisht vazhdon ciklin e dyte te studimeve ne master si Psikologe Keshillimi ne FSHS te Universitetit te Tiranes. Deshira per te shkruar poezi ka nisur qe heret, ne vitet e para ne shkollen fillore.Dihet se shum te rinj shkruajne,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Gjuljana Marku

Kledia Vlashi

Flogerta Krypi

Anida Rexha

Franceska Ramadani

Rejsi Meçe

Simona Shalcanj

Kaltrinë Uka

Blerona Brao

Loranda Fejzullai

Tags: Edisnajda Xhihani, Edisnajda Kaziu


Komente mbi këtë artist