Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edison Bregu - Ja Ku Jam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dhe më pas...vetmi ,
nuk i ktheva syt nuk iu përula deshires...
te t'kerkoj...
vështirsit që sjell kjo jet,
jam mësuar dhe vetëm ti kaloj...

Vështirsit që sjell kjo jet,
jam mësuar dhe vetëm ti kaloj...

ref. Jaaa... ja ku jam , nuk mund të fluturoj,
por jam në gjendje të ec , të vrapoj
Jaaa... ja ku jam , mundem të dashuroj,
por nuk mundem më të gaboj (gaboooj)

Dhe më pas erdhën dhimbjet,
mblidhja veten në ktë vend të harruar nga çdo njeri
Sado posht le t'kisha rën ,
mënyrën gjeta të ngrihem përsërii..
sado posht le t'kisha rën mënyrën gjeta të ngrihem përsërii.

ref..........


Ky tekst u dërgua nga Shpati Fr

Edison Bregu - Ja Ku Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Ku Jam".
3. Video është e këngës "Ja Ku Jam", por nuk këndohet nga Edison Bregu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edison Bregu:


Komente 0