Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edison Bregu - Me Mungon (Feat. Morfina)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Lutem, gjithmone per ty une do te lutem
Dhe pse nuk te kam pran vetes
Ti do te jesh ajo qe dua
U kujdese per mua
Zemer, a me kujton tani o zemer
Gjithshka kam qen per ty o zemer
Koha nuk mund te eci pas por
Ti duhet te dish
-------
Se sa shum po me mungon
Jeta momentet shpejt kalon
Si mund ta ndal jo nuk e di
Dua te jem te vij tek ti
O sa shume po me mungon
Jeta momentet shpejt kalon
Si te ta them jo nuk e di
Dua te jem te vij tek ti
------
Ne krahet e kujt je ti tani
Per mua jo ska me rendesi
Perqafimet puthjet shkuan
Dhe nuk ka me dashuri
Lutem, gjithmone per ty un do te lutem
Dhe pse nuk te kam pran vetes
Ti do te jesh gjithmone e imja
-----
Se ti shum po me mungon
Jeta momentet shpejt kalon
Si mund ta ndal jo nuk e di
Dua te jem te vij tek ti
O sa shume po me mungon
Jeta momentet shpejt kalon
Si te ta them jo nuk e di
Dua te jem te vij tek ti
------
Dua te jem te vij tek ti 10X (SOLO)
------
Se ti shum po me mungon
Jeta momentet shpejt kalon
Si mund ta ndal jo nuk e di
Dua te jem te vij tek ti
O sa shume po me mungon
Jeta momentet shpejt kalon
Si te ta them jo nuk e di
Dua te jem te vij tek ti
Edison Bregu
Featuring: Grupi Morfina
Publikimi: 18/05/2012


Edison Bregu - Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga Edison Bregu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edison Bregu:


Komente 0