A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edison Fazlija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Edison Fazlija është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 10 Janar 2014, Edison Fazlija publikon videoklipin "Zemren Ty Ta Kisha Dhan", në bashkëpunim me Emrah K. Më datë 30 Gusht 2014, Edison Fazlija & Emrah-K publikojnë videoklipin "Sonte Do Ta Kallim". Më datë 10 Shtator 2015, Edison Fazlija publikon videoklipin "Je Si Barbie", në bashkëpunim me Mc Xhedo....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hysen Trubareva

Skender Buzoli

Fatmir Sula

Egzoni Vogel

Ilir Tironsi

Eri Qerimi

Soni I Vogel

Sulltan Hajolli

Artur Qerimi

Miri Kamzes


Tags: Edison Fazlija

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019